D-LINK Switch QSFP+ Modul 40GBase-SR4 Multi mód, DEM-QX01Q-SR4
158.740 Ft (124.992 Ft + ÁFA)

D-LINK Switch QSFP+ Modul 40GBase-SR4 Multi mód, DEM-QX01Q-SR4

158.740 Ft (124.992 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: DEM-QX01Q-SR4
Cikkszám: 308129
Elérhetőség: Nincs raktáron
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: Dlink

Leírás és Paraméterek

Jellemzők

  • Quad Small Form-Pluggable (QSFP+) alaktényező
  • Melegen csatlakoztatható
  • 40G Ethernet támogatása
  • Digitális diagnosztikai megfigyelés (DDM)
  • RoHS -kompatibilis
  • Több forrásról szóló megállapodás (MSA) kompatibilis
  • IEEE 802.3ba 40GBASE QSFP+ kompatibilis

Műszaki adatok

Az adó -vevő típusa

  • QSFP+

Fiber Media támogatás

  • Több üzemmód

Távolság Kapacitás

  • OM3 PPA: 100 m
  • OM4 PPA: 150 m

Kompatibilis szabvány

  • IEEE 802.3ba

Csatlakozó

  • MPO

Single/Bi Direction

  • Egyirányú

Hullámhossz

  • 850 nm

Kábel típusa

  • Egyetlen 1x12 MPO foglalat (anya) OM3 vagy OM4 MMF -el

Erő

  • 3.3 V

Hot Pluggable

  • Igen

MSA -kompatibilis

  • Igen

RoHS -kompatibilis

  • Igen

DDM (digitális diagnosztikai megfigyelés)

  • Igen
Gyártó DLINK

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.